Свердловинні багатоступеневі центробіжні насоси

Область застосування свердловинних багатоступеневих насосівНасоси призначені для автономного водопостачання приватних будинків, котеджів, організації поливу садових ділянок, наповнення водою резервуарів, забезпечення водою малих, цивільних, сільськог..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 2,7 м3/год.Макс. напір: 113 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 3SE(m)-T застосовуються в побутовому і господарському водопостача..
0.00грн.
Де купити
Область застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 3SGm призначені для подачі чистої холодної води з свердловин з внутрішнім діаметром від 85 мм, глибоких колодязів, відкритих водойм.ХарактеристикиТемпература рідини:..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 3,6 м3/годМакс. напір: 61 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 3.5SE(m)-T застосовуються в побутовому і господарському водопостача..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 3,3 м3/годМакс. напір: 99 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 4SE(m)-T застосовуються в побутовому і господарському водопостачанн..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 3,6 м3/год.Макс. напір: 101 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 3SР(m) застосовуються в побутовому і господарському водопост..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосуМакс. продуктивність: 3.6 м3/год.Макс. напір: 89 мГалузь застусування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 4SP(m) застосовуються в побутовому і господарському водопоста..
0.00грн.
Де купити
Свердловинні багатоступеневі центробіжні насоси


Свердловинні насоси: загальні данні

Свердловинні центробіжні багатоступеневі насоси призначені для подачі чистої води з свердловин, колодязів, водоймищ та резервуарів. Вони використовуються у системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, підвищення тиску і т.д.

Свердловинні відцентрові багатоступінчасті насоси представлені наступними серіями: 3SPm, 3SEm, 3SG (m), 3.5 SEm, 4SPm, 4SEm.

  3SPm, 3SG (m) і 4SPm  двигун асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом і пусковим конденсатором. Напірний патрубок і опора забірної частини виготовлені з латуні.

  3SEm, 3.5 SEm, 4SEm  двигун асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом і пусковим конденсатором. Напірний патрубок і опора забірної частини виготовлені з чавуну з антикорозійною обробкою. 

  4SPm  двигун асинхронний, маслонаповнений, з вбудованим в обмотку термозахистом і пусковим конденсатором. Напірний патрубок і опора забірної частини виготовлені з нержавіючої сталі.