Свердловинні багатоступеневі центробіжні насоси

Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 2,7 м3/год.Макс. напір: 113 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 3SE(m)-T застосовуються в побутовому і господарському водопостача..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 3,6 м3/годМакс. напір: 61 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 3.5SE(m)-T застосовуються в побутовому і господарському водопостача..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 3,3 м3/годМакс. напір: 99 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 4SE(m)-T застосовуються в побутовому і господарському водопостачанн..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосаМакс. продуктивність: 3,6 м3/год.Макс. напір: 101 мГалузь застосування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 3SР(m) застосовуються в побутовому і господарському водопост..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність свердловинного центробіжного насосуМакс. продуктивність: 3.6 м3/год.Макс. напір: 89 мГалузь застусування свердловинних багатоступеневих насосівСвердловинні насоси серії 4SP(m) застосовуються в побутовому і господарському водопоста..
0.00грн.
Де купити
Свердловинні багатоступеневі центробіжні насоси


Свердловинні насоси: загальні данні

Свердловинні центробіжні багатоступеневі електронасоси призначені для подачі чистої води з свердловин, колодязів, водоймищ та резервуарів. Вони використовуються у системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, підвищення тиску і т.д.

Свердловинні центробіжні багатоступеневі електронасоси представлені наступними серіями: 3SPm, 4SPm, 3SEm, 3.5 SEm, 4SEm.

3SPm і 4SPm двигун асинхронний, маслонаповнений, з вбудованими в обмотку термозахистом і пусковим конденсатором. Напірний патрубок і опора забірної частини виготовлені з латуні.

3SEm, 3.5 SEm, 4SEm двигун асинхронний, маслонаповнений, з вбудованими в обмотку термозахистом і пусковим конденсатором. Напірний патрубок і опора забірної частини виготовлені з чавуну з антикорозійною обробкою.