Дренажно-каналізаційні насоси

Продуктивність дренажно-каналізаційного насосаМакс. продуктивність: 22 м3/чМакс. напір: 18 мГалузь застосування дренажно-каналізаційних насосівДренажно-каналізаційні насоси WQ(D)-L1 застосовуються для перекачування забрудненої води та стічних вод, що..
0.00грн.
Де купити
Дренажний насосНасоси серії QDX призначені для підйому води з колодязів, застосовуються в сільськогосподарському зрошуванні для поливу садів, побутовому водопостачанні, а також для відкачування води з підвальних приміщень, погребів.Крива продуктивнос..
0.00грн.
Де купити
Дренажно-каналізаційний насос з ножемНасоси серії WQD-QG призначені для перекачування стічних вод, які можуть містити предмети побутового використання. Діаметр твердих частинок в підвішеному стані не повинен перевищувати 20 мм. Застосовуються для від..
0.00грн.
Де купити
Дренажно-каналізаційний насосНасоси серії WVS (D) призначені для перекачування стічних вод, які можуть містити предмети побутового використання. Діаметр твердих частинок в підвішеному стані не повинен перевищувати 20 мм. Застосовуються для відкачуван..
0.00грн.
Де купити
Дренажно-каналізаційні насоси
Дренажно-каналізаційні насоси: загальні данні

Дренажні насоси Shimge призначені для відкачування мінімально забруднених вод з каналів, підвалів і різних резервуарів. Для відкачування води з вмістом твердих частинок у дренажних, зливових та каналізаційних системах застосовуються дренажно-каналізаційні насоси.

Дренажні насоси представлені моделями:

- QDX-K3.

Дренажно-каналізаційні:

- WQ (D);

- WVS (D).

Дренажно-каналізаційні з ножем:

 - WQD-OG.