Поверхневі насоси

Продуктивність вихрового насосаМакс. продуктивність: 3,6 м3/годМакс. напір: 60 мГалузь застосування вихрового насоса QBВихрові насоси QB призначені для перекачування чистої води з колодязів і свердловин. За їх допомогою можна організувати полив ..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного багатоступінчастого насосаМакс. продуктивність: 5,4 м3/чМакс. напір: 48 мГалузь застосування центробіжного насоса PRmБагатоступеневі насоси PRm використовуються для забору чистої води з свердловин, колодязів і водоймищ. З..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного багатоступінчастого насосаМакс. продуктивність: 7 м3/чМакс. напір: 45 мГалузь застосування центробіжного насоса PXmБагатоступеневі насоси PXm використовуються для забору чистої води з свердловин, колодязів і водоймищ. За ..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного насосаМакс. продуктивність: 12 м3/чМакс. напір: 50 мГалузь застосування центробіжного насоса 2SGPmЦентробіжні насоси 2SGPm застосовуються для перекачування чистої води, підняття якої здійснюється з свердловин, колодязів і..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного насосаМакс. продуктивність: 7,8 м3/годМакс. напір: 40 мГалузь застосування центробіжного насоса CPmЦентробіжні насоси серії CPm призначені для перекачування чистої води і застосовуються для побутового та господарського ..
0.00грн.
Де купити
Область застосування центробіжних насосів SGAm, SHFmЦентробіжні насоси серії SGAm і SHFm призначені для перекачування чистої води і застосовуються для побутового та господарського водопостачання, зрошувальних системах, системах водоочищення, природни..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного самовсмоктуючого насосаМакс. продуктивність: 5,4 м3/чМакс. напір: 55 мГалузь застосування центробіжного насоса JETCамовсмоктуючі насоси серії JET застосовуються для перекачування чистої води, забор якої здійснюється з све..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного самовсмоктуючого насосаМакс. продуктивність: 5,4 м/чМакс. напір: 48 мГалузь застосування центробіжного насоса JET-G1Самовсмоктуючі насоси JET-G1 використовуються для забору чистої води з свердловин, колодязів і водоймищ. ..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного самовсмоктуючого насосаМакс. продуктивність: 5,4 м3/чМакс. напір: 52 мГалузь застосування центробіжного насоса SGJWЦентробіжні самовсмоктуючі насоси серії SGJW призначені для перекачування чистої води зі свердловини або к..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність центробіжного самовсмоктуючого насосаМакс. продуктивність: 4,5 м3/чМакс. напір: 30 мГалузь застосування центробіжного насоса PJ750МCамовсмоктуючий насос PJ750М застосовується для перекачування чистої води, підняття якої здійснюється з ..
0.00грн.
Де купити
Поверхневі насоси
Поверхневі насоси: загальні данні

Побутові поверхневі насоси Shimge призначені для перекачування чистої води без вмісту будь-яких домішок і твердих частинок. Побутові насоси Shimge застосовуються для забезпечення житлових приміщень водою, наповнення резервуарів і баків, поливу городів та клумб. Поверхневі насоси та автоматичні станції на їх основі представлені наступними серіями:

центробіжні насоси —  серії CPm, 2SGPm, SGAm;

центробіжні насоси самовсмоктуючі  —  серії SGJW, SJGW-S, PJ, JET-A, JET-P, JET-G1;

центробіжні багатоступінчасті —  серії PRm, PXm;

центробіжні насоси —  серія QB;

— компактні автоматичні вихрові станції водопостачання —  серії PW, PW-Z, PW-F, PZ.