Станції водопостачання

Продуктивність вихрової станції водопостачанняМакс. продуктивність: 3 м3/годМакс. напір: 42 мГалузь застосування станції водопостачанняВихрові насосні станції PW і PW-Z застосовуються для побутового водопостачання, підвищення тиску, викорис..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність станції водопостачанняМакс. продуктивність: 7,2 м3/год Макс. напір: 50м (5 атм) Галузь застосування станцій водопостачанняПідходить для використання у приватних заміських будинках, в системах підвищення тиску квартир.&nb..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність вихрової станції водопостачанняМакс. продуктивність: 3,4 м3/годМакс. напір: 50 мГалузь застосування станції водопостачанняВихрова насосна станція PW-F застосовується для побутового водопостачання, підвищення тиску, використовуються в з..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність вихрової станції водопостачанняМакс. продуктивність: 3,6 м3/годМакс. напір:44 мГалузь застосування станції водопостачанняВихрові станції PZ призначені для забору і перекачування чистої води з колодязів і свердловин. За їх допомогою мож..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність самовсмоктувальної  станції водопостачанняМакс. продуктивність: 4,5 м3/годМакс. напір: 48 мГалузь застосування станцій водопостачанняНасосні станції JET призначені для забору чистої води з свердловин, колодязів і водоймищ. За їх д..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність самовсмоктувальної  станції водопостачанняМакс. продуктивність: 5,4 м3/годМакс. напір: 48 мГалузь застосування станцій водопостачанняНасосна станція серії JET-G1 призначена для забору чистої води з свердловин, колодязів і водоймищ..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність самовсмоктувальної  станції водопостачанняМакс. продуктивність: 5,4 м3/годМакс. напір: 52 мГалузь застосування станцій водопостачанняНасосні станції SGJW призначені для перекачування чистої води з свердловин, колодязів і водо..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність самовсмоктувальної  станції водопостачанняМакс. продуктивність: 5,4 м3/годМакс. напір: 48 мГалузь застосування станцій водопостачанняНасосні станції SGJW-S призначені для перекачування чистої води з свердловин, колодязів і во..
0.00грн.
Де купити
Продуктивність вихрової станції водопостачанняМакс. продуктивність: 2,4 м3/годМакс. напір: 33 мГалузь застосування станції водопостачанняВихрова станція QB призначена для забору і перекачування чистої води з колодязів і свердловин. За її допомогою мо..
0.00грн.
Де купити
Станції водопостачання
Станції водопостачання: загальні данні

Станції водопостачання Shimge — це багатофункціональне обладнання, що має широкий спектр застосування. Насосні станції застосовуються для забору чистої води з свердловин, колодязів і водоймищ. За допомогою станцій можна організувати водопостачання житлового будинку, дачного приміщення, налагодити полив саду або забезпечити систему зрошення у теплиці. Додатково станції водопостачання Shimge оснащені гідроакумуляторами.

Станції водопостачання представлені наступними серіями: PW, PW-Z, PW-F, PZ, JET, JET-G1, SGJW, SGJW-S та QB.