Автоматика

Продуктивність контролерів тискуМакс. потужність використовуваного насоса: 1,1 кВт;Макс. тиск: 10 бар.Галузь застосування контролерівАвтоматизація систем водопостачання, підтримка постійного тиску, забезпечують захист електронасосу у режимі "сухого х..
0.00грн.
Де купити
Реле тискуОбласть застосування:Реле тиску застосовується в автоматичних системах водопостачання, з обов'язковим встановленням гідроакумулятора в систему. За принципом дії пристрій являє собою двоконтактний електромеханічний вимикач, що спрацьовує при..
0.00грн.
Де купити
Автоматика
Електронні контроллери тиску: загальні данні

Електронні контроллери тиску — це пристрої, призначені для процесу автоматизації систем водопостачання в житлових будинках. Вони дозволяють підтримувати тиск води в системі, автоматично запускаючи і зупиняючи насос.

Електронні контроллери поєднують у собі функції реле тиску (включають ел. насос за встановленим значенням тиску в системі), реле протоку (вимикають ел. насос при відсутності протоку води в системі), забезпечують захист електронасоса у режимі "сухого ходу" з поворотним ручним перезапуском.

Включення насоса відбувається, коли тиск падає до встановленої нижньої межі. Відключення ж відбувається через 10-15 секунд після того, як через контролер припиниться потік води і в трубопровідній системі встановиться максимальний тиск створюваний електронасосом.