Чекайте нас на виставці Aqaterm Kyiv вже 18-20 травня!!!

Чекайте нас на виставці Aqaterm Kyiv вже 18-20 травня!!!

Промислова виставка Aqaterm Kyiv


Чекайте нас на виставці Aqaterm Kyiv вже 18-20 травня. Місце проведення Міжнародний Виставковий центр, на адресі м. Київ Броварський проспект 15, наш Стенд # 1-G5-1.

Цей захід щорічно відвідують провідні світові бренди у галузях енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів. Компанія Shimge буде рада презентувати насоси, як для домашнього, так і для промислового використання.

Aqaterm Kyiv унікальна можливість, як для звичайних покупців, так і для власників бізнесу. Ви зможете завести нові знайомства, розширити асортимент своїх товарів, дізнатися багато нового та за допомогою спеціалістів у своїй галузі, підібрати оптимальне рішення для вашої оселі або підприємства. Бо на виставці є можливість поспілкуватися з представниками компаній, максимально детально роздивитися продукт і побачити його в дії, задати всі необхідні питання.

Окрім того, що ви першими побачите всі новинки, також дізнаєтесь ціни на товари на наступний сезон. Половина відвідувачів власники бізнесу, байєри, керівники, які відповідальні за прийняття рішень. Тож приходьте та підтримайте розвиток Українського бізнесу! Чекаємо на всіх бажаючих, буде цікаво! Ще раз нагадуємо, що наш Стенд  # 1-G5-1.

 

Важливо! Не забувайте про заходи безпеки пов’язані з пандемією:


·         Користуйтесь захисною маскою;

·         Уникайте рукопотискань та тісних контактів;

·         Дотримуйтеся дистанції;

·         Не торкайтесь обличчя та маски;

·         Візьміть гумові рукавички;

·         Використовуйте дезінфікуючі засоби;

·         Сплануйте маршрут на виставці;

·         Для більшої безпеки приходьте у менш відвідувані часи 9.30-11.00 та після 16.00.

 

Більше інформації про захід Aqaterm Kyiv ви можете дізнатися за посиланням на сайті:

https://www.aqua-therm.kiev.ua/uk-UA/about/about_exhibition.aspx