ТЕХНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

ТЕХНІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Для поліпшення технічних розробок компанія Shimge Pump створила спеціальний дослідницький центр. Він призначений для підвищення рівня конкурентоспроможності, поліпшення ефективності розробок і технічної системи. Діяльність центру Shimge Zhibeng спрямована, в першу чергу, на дослідження економічності електричних двигунів, нових технологій в сфері зниження енергоспоживання, функціональності насосного обладнання. Так само в лабораторіях проводять дослідження інших середньо і високотехнологічних продуктів.

Хто працює в компанії Shimge

Копання Shimge Pump має великий штат наукових співробітників. У центрі налічується понад 100 технічних дослідників з різною спеціалізацією в науковій сфері. З них 3 мають ступінь доктора, а 15 - магістра. Спільно з ними в лабораторії працюють 5 старших інженерів і 30 інженерів зі званням вище середнього. Оскільки напрямки їх діяльності різні (обробка, маркетинг, дослідження, проектування), вони здатні в повній мірі оцінити потенціал розробленого насосного обладнання та компонентів до нього, доповнити і вдосконалити вже наявні моделі.

Де проводить дослідження компанія Shimge Pump

Науковий центр розташовується в місті Ханчжоу, важливому економічному та інтелектуальному центрі. Це дозволяє залучати до розробок провідних вчених і талановитих студентів. Наприклад, для ефективного управління даними про вироби компанія Shimge Pump ввела в експлуатацію нове програмне забезпечення. PDM-технологія застосовується для збору даних про виріб на протязі всього терміну служби.

Залучення молодих вчених компанією Shimge Pump

Для підтримки високого потенціалу здійснюється довгострокове співробітництво з багатьма китайськими університетами. Наприклад, Китайським аграрним, університетами Цзянсу і Чжецзян. А в 2010 році була заснована післядокторському науково-дослідна станція в Shimge. Вона значно посприяла створенню продуктивного симбіозу виробництва, досліджень і навчання, поліпшила показники науково-технічного розвитку.

Робота нашого науково-дослідного центру Shimge Zhibeng в своїх дослідницьких пошуках спрямована на підвищення споживчих цінностей, задоволення потреб ринку, поліпшення процесів виробництва, розвиток нових технологій. Після завершення розробок і поліпшення отриманого продукту, ми приділяємо велику увагу відповідним нормам для впровадження виробу в масове виробництво. Це також сприяє розвитку промислової індустрії та оновленню заводів компанії Shimge Pump.