УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Компанія Shimge ставить якість своєї продукції понад усе. Для нас - це головна конкурентна перевага, тому її удосконалення стає одним з основних пріоритетів підприємства. Дана політика дозволяє нам інтенсивно розвиватися і робити свою продукцію максимально конкурентоспроможною.

Що робить компанія Shimge для управління якістю:


  • автоматизація контролю;
  • постійне дослідження робочого простору;
  • інтеграція з сучасними системами управління (ISO9001, OHSAS18001GS, CE, UL, RoHS, ISO14001)
  • економічна оцінка зроблених нововведень.

Зазначені дії дають можливість створити максимально ефективну систему управління якістю в компанії Shimge. В результаті пропонується орієнтований на ринок продукт, який відрізняється чудовою якістю, а обслуговування знаходиться на недосяжному рівні. Цьому сприяє модель управління 6S.

Впроваджуваний для управління і контролю інструментарій дає можливість виробляти конкурентне насосне обладнання та комплектуючі до них. Як наслідок, продукція під брендом Shimge отримала широке визнання на світовому ринку. У своєму сегменті насосів вона є номером один в багатьох країнах. У самому Китаї, в якому зашкалює конкуренція, протягом 10 років вироби Shimge були найпопулярнішими для використання в сільському господарстві і промисловості.

Система управління контролем якості Shimge


Для відповідності водяних насосів високим вимогам сучасного ринку, на своїх підприємствах ми встановили 25 ступенів якості. Вони охоплюють всі етапи виробництва і технологічні процедури.

Компанія Shimge має центр перевірки і оцінки продуктивності водяних насосів. А також лабораторію визначення фізичних і хімічних речовин, які можуть виділятися або поглинатися деталями механізму. Обидва відділення є передовими в своїх областях, гарантуючи рівень точності вимірювань B (1 клас). Це було перевірено і підтверджено незалежними дослідженнями. Така технічна оснащеність дозволяє випускати насосне обладнання, що відповідає стандартам і вимогам клієнтів.

Велика увага приділяється культурі якості. Ми вважаємо, що її визначає особистість. Це одна з головних наших концепцій. Оскільки якість в подальшому визначає майбутнє підприємства. Для цього щорічно у нас проходить контроль управління якістю по 30 пунктам. Кожен відділ в компанії Shimge зобов'язаний відповідати їм усім, чим досягається позитивний результат. Дана процедура грає помітну роль на нашому підприємстві.

Чому для компанії Shimge важливо управління якістью


З кожним днем конкуренція на світовому ринку стає все більшою, пропозиція і асортимент постійно розширюються. Щоб бути конкурентними і підтримувати високий рівень продажів, під брендом Shimge повинна пропонуватися продукція, яка економить час і гроші покупця. Якість, в свою чергу, стає головною конкурентною перевагою.

Щоб домогтися прориву в сфері управління якістю, ми впровадили передову концепцію і просуваємо стандарт GB/T 19580. Він відомий як "підвищення продуктивності". Це все виводить компанію Shimge в світові лідери по довговічності і надійності насосного обладнання.

У самому Китаї ми удостоєні безлічі нагород:

  • нагорода за якість в Taizhou;
  • відомий бренд в провінції Zhejiang;
  • відомий експортний бренд в Zhejiang
  • відома компанія в Zhejiang
  • китайська відома торгова марка
  • заслуговує довіри споживача - нагороджувалися 6 разів.